Hakkımızda

  • Crypto Design, 2001 Yılından itibaren üretim aşamasından ürün teslimatına kadar deneyimli kadrosuyla müşterilerine vermiş olduğu hizmetler sonucunda ISO 9001 'Maksimum Hizmet Belgesi' almaya hak kazanmıştır.

  • Geçmişte olduğu gibi, günümüzde ve gelecekte de deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima müşterileinin yanında olmuş, müşteri siparişlerini kaliteden taviz vermeden en kısa sürede teslim etme misyonuyla, tasarımda çizgisini daima yükselterek tasarımın yeni adı olmuştur.

  • Şirket Faaliyeleri daha çok Matbaa Ürünleri, Dijital Baskı Hizmetleri, Promosyon Ürünleri, Grafik Tasarım, Web Tasarımı ve Kurumsal Kimlik oluşturma alanındadır.

  • Bunun yanında Katalog, Insert, Kart Etiket, Çorap Etiket, Gömlek ve Triko Kutuları, İlaç ve Gıda Kutuları, Fantazi Kutular, Madlen Kutular, Lokum kutuları ve hediye kutuları, Digital Baskı, İç Mekan ve Dış Mekan Vitrin Giydirimleri, Dış Cephe Bina ve Araç Giydirimleri, Folyo, Branda, Sticker, Forek, Pileksi Baskı, ayrıca derinlik hissi ile objeleri ön ve arka plan olarak uygulanan Depth Efect 3D Ofset ve Dijital Baskı teknikleriyle destekli hizmetleri de vermektedir.

  • Crypto Design, Ürünlerini Kalite Kontrol Ekibi tarafından üretimin her aşamasında titizlikle takip edilerek zamanında müşterilerine teslim etmektedir.